YURTDIŞI SİPARİŞLERİNİZ 

 

Dünyanın neresinde olursanız olun, www.penamore.com 'da yurtdışından alışveriş yapmak artık çok kolay.

 

Bunun için tek yapmanız gereken lojistik ortağımız www.yollando.com 'u ziyaret ederek ÜCRETSİZ Türkiye adresinizi almanız ve siparişinizi verirken kargo seçeneğini Yollando olarak belirtmeniz.

 

www.penamore.com 'da alışverişinizi tamamlayarak kargo adresiniz için Yollando bilgilerinizi giriş yaptığınızda, siparişiniz doğrudan Yollando adresinize sevkedilir, burada kontrolü yapılır ve dünyanın neresinde olursanız olun adresinizde teslim edilir.

 

KARGO ÜCRETLERİ ve TAKİBİ

 

www.penamore.com 'da yurtdışından yaptığınız alışverişlerde hiçbir farklı ücretlendirme yapılmaz.

 

Türkiye 'de alışveriş yaparken sunulan imkan ve seçeneklerin tamamı yurtdışından yaptığınız alışverişler için de aynen sunulur. Beğendiğiniz modellerimize sitemizdeki Türk Lirası cinsinden fiyatları üzerinden sipariş verebilir, ödemenizi kredi kartı, banka havalesi ve PTT transferi ile yapabilirsiniz.

 

150 TL ve üzeri tutarlardaki siparişlerinizin Yollando' ya gönderim ücretini www.penamore.com karşılamakta. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde ise yalnızca 49,99 TL kargo ücreti sipariş tutarınıza ilave edilerek özel indirimli kargo anlaşmalarımızdan istifade etmeniz sağlanır.

 

Siparişlerinizin yurtdışı gönderimi için en ekonomik ve hızlı hizmeti veren Yollando' nun kargo ücretleri ve teslimat sürelerini incelemek için linki tıklayabilirsiniz.

 

www.yollando.com' daki hesabınızda kargonuzun durumunu inceleyebilir, gönderi süreçlerini takip edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR