Alışveriş yapmak için üyelik zorunlu mu? 

 

Hayır, alışveriş yapmak için üyelik zorunluluğu yok. Diğer yandan benzersiz kampanyalarımız ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak, elektronik bültenimizi almak, www.penamore.com 'daki her siparişinizde aynı bilgileri yeniden giriş yapmamak için birkaç basit adımda üye olabilirsiniz.

 

www.penamore.com 'da üyelik ücretli mi?

 

Hayır, www.penamore.com 'a üyelik ücreti yok.

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

50 TL ve üzeri tutarlardaki siparişlerinizin kargo ücretini www.penamore.com ödüyor. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, sipariş tutarınıza tüm Türkiye için standart 5,99 TL ilave edilerek kargo firmaları ile özel anlaşmalarımızdaki indirimlerden faydalanmanız, belirsiz ve sürpriz ücretlendirmelerden korunmanız sağlanıyor. 

 

Kapıda kargo görevlisine ödeme yapabilir miyim?

 

Evet, alışveriş sitemizde daha önce vererek kargodan teslim aldığınız bir siparişiniz varsa, sonraki siparişlerinizin ödemesini Yurtiçi Kargo görevlisine kapıda nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme tercihli siparişler onaya tabidir. Kargo firmalarında daha önce teslim alınmamış gönderi kaydı bulunan üyelerin Kapıda Ödeme tercihli siparişleri onaylanmaz ve işleme alınmaz.  

 

Kapıda Ödeme onayı nasıl alınıyor? 

 

Online alışveriş sitemiz www.penamore.com 'da daha önce vererek Yurtiçi Kargo 'dan teslim aldığınız bir siparişiniz varsa, Kapıda Ödeme onayı almanıza gerek yok. Daha önce teslim aldığınız bir siparişiniz yoksa, ilk işleminizde diğer ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek sipariş verebilir, gönderinizi Yurtiçi Kargo 'dan teslim alarak alışveriş sitemizde kayıt oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi Kapıda Ödeme seçeneği ile sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme ücreti ne kadar?

 

Kapıda Ödeme ücreti kargo firmaları tarafından talep edilen "Tahsilatlı Gönderi" ücretidir. Siparişlerinizin ödemesinin sizden tahsil edilerek, online alışveriş sitelerinin hesabına transfer edilmesi hizmeti karşılığında alınmaktadır. Sabit bir ücretlendirme olmayıp, sipariş tutarınız arttıkça kargo firması tarafından talep edilen Kapıda Ödeme ücreti de artmaktadır. Sitemizdeki siparişlerinizin ödeme yöntemi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, sabit bir tutar sipariş tutarınıza ve faturanıza ilave edilerek kargonuzun teslimatı esnasında belirsiz ve sürpriz Kapıda Ödeme ücreti talepleri ile karşılaşmanız engelleniyor. Kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla yapacağınız ödemeler için faturanıza sipariş tutarınız ne olursa olsun yalnızca 9,99 TL ilave edilerek Yurtiçi Kargo' ya ödeniyor. Online alışveriş sitemiz www.penamore.com 'da sunduğumuz farklı ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek Kapıda Ödeme ücretinden kaçınabilir, yalnızca sipariş verdiğiniz ürünlerin ücretini ödeyerek siparişinizi teslim alabilirsiniz. 

 

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

 

Evet, online alışveriş siteniz www.penamore.com 'da dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla sipariş verebilir, yabancı bankalara ait kredi kartınızla siparişinizin ödemesini yapabilir ve kargonuzu en hızlı ve ekonomik şekilde adresinizde teslim alabilirsiniz.

 

Siparişlerimi hediye paketinde isteyebilir miyim? 

 

Elbette, www.penamore.com 'daki tüm siparişlerinizin hediye paketi yapılmasını isteyebilir, hatta dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinizin adresine doğrudan gönderilmesi talimatını verebilirsiniz.