Alışveriş yapmak için üyelik zorunlu mu? 

 

Hayır, alışveriş yapmak için üyelik zorunluluğu yok. Diğer yandan benzersiz kampanyalarımız ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak, elektronik bültenimizi almak, www.penamore.com 'daki her siparişinizde aynı bilgileri yeniden giriş yapmamak için birkaç basit adımda üye olabilirsiniz.

 

www.penamore.com 'da üyelik ücretli mi?

 

Hayır, www.penamore.com 'a üyelik ücreti yok.

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

150 TL ve üzeri tutarlardaki siparişlerinizin kargo ücretini www.penamore.com ödüyor. Bu tutarın altındaki siparişlerinizde, sipariş tutarınıza tüm Türkiye için standart 49,99 TL ilave edilerek kargo firmaları ile özel anlaşmalarımızdaki indirimlerden faydalanmanız, belirsiz ve sürpriz ücretlendirmelerden korunmanız sağlanıyor. 

 

Kapıda kargo görevlisine ödeme yapabilir miyim?

 

Evet, alışveriş sitemizde daha önce vererek kargodan teslim aldığınız bir siparişiniz varsa, sonraki siparişlerinizin ödemesini Yurtiçi Kargo görevlisine kapıda nakit olarak yapabilirsiniz. Bunun dışındaki Kapıda Ödeme tercihli tüm siparişler onaya tabidir. Kargo firmalarında daha önce teslim alınmamış gönderi kaydı bulunan ziyaretçilerimizin Kapıda Ödeme tercihli siparişleri onaylanmaz ve işleme alınmaz.  

 

Kapıda Ödeme onayı nasıl alınıyor? 

 

Online alışveriş sitemiz www.penamore.com 'da daha önce vererek Yurtiçi Kargo 'dan teslim aldığınız bir siparişiniz varsa, Kapıda Ödeme onayı almanıza gerek yok. Daha önce teslim aldığınız bir siparişiniz yoksa, ilk işleminizde diğer ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek sipariş verebilir, gönderinizi Yurtiçi Kargo 'dan teslim alarak alışveriş sitemizde kayıt oluşturduktan sonra dilediğiniz gibi Kapıda Ödeme seçeneği ile sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme ücreti ne kadar?

 

Kapıda Ödeme ücreti kargo firmaları tarafından talep edilen "Tahsilatlı Gönderi" ücretidir. Siparişlerinizin ödemesinin sizden tahsil edilerek, online alışveriş sitelerinin hesabına transfer edilmesi hizmeti karşılığında alınmaktadır. Sabit bir ücretlendirme olmayıp, sipariş tutarınız arttıkça kargo firması tarafından talep edilen Kapıda Ödeme ücreti de artmaktadır. Sitemizdeki siparişlerinizin ödeme yöntemi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, sabit bir tutar sipariş tutarınıza ve faturanıza ilave edilerek kargonuzun teslimatı esnasında belirsiz ve sürpriz Kapıda Ödeme ücreti talepleri ile karşılaşmanız engelleniyor. Kapıda kargo görevlisine nakit olarak yapacağınız ödemeler için, sipariş tutarınız ne olursa olsun faturanıza yalnızca 49,99 TL ilave edilerek Yurtiçi Kargo' ya ödeniyor. Online alışveriş sitemiz www.penamore.com 'da sunduğumuz farklı ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek Kapıda Ödeme ücretinden kaçınabilir, yalnızca sipariş verdiğiniz ürünlerin ücretini ödeyerek siparişinizi teslim alabilirsiniz. 

 

Kapıda ödemeli siparişlerde bir kısıtlama var mı?

  

Alışveriş sitemizde daha önce sipariş vererek kargosunu teslim almış üyelerimiz için hiç bir kısıtlama söz konusu değil. Aşağıdaki listede yer alan kapıda ödeme onayına kapalı modellerimize sipariş vermeyi arzu eden üyelerimiz, 08503030115 numaralı hattımızdan kapıda ödeme tercihli siparişleri için her türlü desteği alabilirler. Alışveriş sitemizde  

 

- Hijyen özelliği olan ürünler

- İndirimli satış fiyatı 100 TL nin üzerinde olan modeller

- +18 Aksesuarlar

- Bayi işlemleri

 

kapıda ödeme onayına kapalıdır. Kapıda ödeme onayı olmayan modellerimize, online alışveriş sitemiz www.penamore.com 'da sunduğumuz farklı ödeme yöntemlerinden herhangi birini tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

 

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

 

Evet, online alışveriş siteniz www.penamore.com 'da dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla sipariş verebilir, yabancı bankalara ait kredi kartınızla siparişinizin ödemesini yapabilir ve kargonuzu en hızlı ve ekonomik şekilde adresinizde teslim alabilirsiniz.

 

Siparişlerimi hediye paketinde isteyebilir miyim? 

 

Elbette, www.penamore.com 'daki tüm siparişlerinizin hediye paketi yapılmasını isteyebilir, hatta dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinizin adresine doğrudan gönderilmesi talimatını verebilirsiniz.   

 

Telefonla sipariş verebilir miyim? 

 

Elbette, çalışma saatleri içerisinde 08503030115 numaralı hattımızdan bizimle iletişim kurarak siparişleriniz için her türlü desteği alabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR